Klienti par LETA Foto

Andris Siksnis, AS Latvenergo komunikācijas direktors:

Andris Siksnis AS Latvenergo vairākus gadus pēc kārtas ir regulārs LETA Foto klients, jo koncernam ir ļoti daudzveidīgs darbības lauks, kas jāfiksē gan savām darba vajadzībām, gan ilustratīvi ir neatsverams materiāls mediju vajadzībām. Pēdējos gados spilgtākās foto liecības sadarbībā ar LETA Foto izdevušās, iemūžinot 2010./2011. gadu mijas snieglauzes skatus Latgalē, kā arī Rīgas TEC-2 trīssimttonīgās turbīnas transportēšanu no Rīgas ostas līdz pat būvlaukumam Aconē. Kolēģi no LETA Foto, šķiet, izbauda savu darbu, jo veic to ar īstu profesionāļu tvērienu – pašapzinīgi un nemitīgi augot, kā tas pienākas jaunai un ambiciozai vienībai. Vēlam sekmes un pastāvīgus centienus pēc pilnības!

Mārīte Straume, būvkompānijas RE&RE biznesa attīstības un komunikācijas vadītāja:

Mārīte Pie labām lietām pierod ātri. Uz LETA fotoservisu var paļauties – viens zvans, nereti pēdējā brīdī, un vienmēr garantēts augstvērtīgs rezultāts. Nav šaubu par fotogrāfu meistarību – jebkurš notikums fotogrāfijās tiek atstāstīts trāpīgi un vizuāli baudāmi.

 

Ēriks Matulis, MRS Grupas mediju attiecību konsultants:

Ēriks Matulis Mans laiks ir mana vērtība, un es redzu, ka sadarbībā ar LETA Foto mans laiks tiek augsti vērtēts. Ātrums, servisa kvalitāte un paši fotogrāfi veido vienotumu, kas ļauj īsā laikā radīt vajadzīgo rezultātu. Sadarbojoties vairākus gadus, varētu domāt, ka ir radies pieradums. Taču, kaut gan Latvija ir bagāta ar labiem fotogrāfiem, tikai retumis vienuviet var atrast gan izpratni par publicitātes foto īpatnībām, gan nepieciešamo servisa līmeni, ko vēlas saņemt klients.